Wysokiej klasy odzież sportowa

Wysokiej klasy odzież sportowa

Jakie są idealne buty ślubne? Można podsumować je w dwóch słowach. Powinny być wygodne i eleganckie. To ten element ślubnej stylizacji, na którym nie można oszczędzać. Buty powinny być wykonane z najwyższą starannością, z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Przy tym powinny dopełniać stylizację.

Wysokie szpilki nie zawsze są najlepszą opcją, co oczywiście zależy od kobiety i jej upodobań. Warto przejrzeć też ofertę niskich butów. Są wygodne, dostępne w wielu formach i kolorach. Jaką przewagę  mają niskie szpilki nad wysokimi?

Wybór obcasa ma znaczenie

Przy wyborze butów ślubnych, a dokładnie obcasa, każda kobieta powinna kierować się swoimi preferencjami. Jeśli na co dzień nie nosisz szpilek, to rozważ buty ślubne niskie. Są gustowne, również wysmuklają sylwetkę, a przy tym dają duży komfort.

Niskie klasyczne szpilki mają obcas od 5 cm do 8 cm. Szpilka o wysokości 5 czy 6 cm prezentuje się równie dobrze jak wysoka. Warto też pamiętać, że nie do każdej stylizacji i nie każdej kobiecie pasują wysokie szpilki. W przypadku butów ślubnych przede wszystkim kieruj się swoimi potrzebami.

Zalety szpilek do ślubu na niskim obcasie

Szpilki to jedne z najchętniej wybieranych butów na ten najważniejszy dzień w życiu. Odkąd Roger Vivier nakreślił i stworzył szpilki dla Diora, kobiety pokochały te buty. Nie ma znaczenia wysokość szpilki, każda para sprawia, że nogi wyglądają smuklej, a sylwetka od razu się prostuje.

Buty ślubne niskie mają wiele zalet:

  • są wygodne,
  • można przetańczyć w nich całą noc,
  • nogi nie męczą się tak szybko jak przy wysokiej szpilce,
  • mniejsze ryzyko odcisków po weselu,
  • idealne dla kobiet, które wzrostem dorównują partnerowi.

Jeśli postawisz na niską szpilkę, to dobrym pomysłem może być wybór butów, które będą połyskiwać, np. w kolorze srebra.

Ślub i wesele to Twój dzień. Nie musisz mieć wysokiej szpilki, by czuć się pięknie i lekko. Taką samą elegancję mają buty ślubne niskie. Bardziej liczy się wysoka jakość szpilek niż wysokość obcasa.

+0